S02E13: The Killing Box

S02E13: The Killing Box

CZ 27.11.2006 9 620 000 44 minut


Michael a Lincoln jsou chyceni a Mahone s Kellermanem vymýšlejí plán, jak bratry zabíjt, než se dostanou do vězení. Kellerman udělá nečekaný obrat.

Mahone se připravuje zabít Michaela a Lincolna, ale na místo přijíždí policie. Alex je tedy nucen Michaela a Lincolna zatknout. Sám vymýšlí plán, jak je zabít, než se dostanou zpátky do Fox River. Michaelova a Lincolnova jediná šance je Sára, která je může přes nahrávku ospravedlnit.

Sucre s pilotem letadla míří do Mexika. Pilot si ale uvědomí, že po nich jdou stíhačky, které povolal Mahone. Sucre a pilot jsou tedy nuceni vyskočit padákem. Sucre později nachází mrtvého pilota, kterému se zřejmě neotevřel padák. Sucre pokračuje dál pěšky.

Bellick stojí před soudem, který ho odsoudí za vraždu Gearyho a posílá ho do Fox River. Brad se pokouší se starými známými bachaři domluvit, aby ve vězení nic nedělal, a aby tady byl v bezpečí. Nový ředitel Fox River s tím ale nesouhlasí a posílá Bellicka do cely k Avocadovy.

T-Bag mezitím navštíví bar, kde nachazí jednoho muže, který také nemá ruku – používá umělou. Bagwell mu ji ukradne a později se seznamuje s pošťačkou, kterou svede. Ve skutečnosti od ní chce zjistit, kde bydlí jeho Susan. Pošťačka mu to zjistí a také poznává v T-Bagovi uprchlíka z Fox river. Bagwell je nucen jí zabít. Vzápětí se hned vydává do pravého bytu Susan.

Kellerman se chce vrátit zpět do hry a volá Kima a prosí ho o práci. Ví, jak zabít Michaela a Lincolna ve vězení. Má známého u policie, který bude bratry převážet do vězení. Kim ho tedy bere zpět a Kellerman se připojuje k Mahoneovi. Kim pak informuje neznámého muže o situaci.

Mahone s Kellermanem vymýšlí plán, jak Scofielda a Burrowse zabít při převozu do vězení. Kim mezitím volá Alexovi, aby při akci Kellermana zabil. Mahone nechává klíče od pout Michaela a Lincolna ležet u nich na sedačce. Pak vjede do tunelu, kde probíhají opravy silnic.

Michael a Lincoln ví, že nyní mohou utéct. Také ale vědí, že je to past pouze na to, aby je mohl Mahone při útěku zabít. Michael a Lincoln to přesto risknou a utíkají tunelem pryč. Brzo je dostihne Kellerman a Mahone. Kellerman vystřelí. Ale na Alexe, nyní se chce spojit s bratry…
 • arthurcz
  arthurcz 21.2.2018 | 9:41:07

  Jako docela dobrý, ale už to začíná být moc pohádkové.

 • R.-TedyS
  R.-TedyS 2.5.2017 | 9:10:17

  Kellerman !

 • j@son
  j@son 2.4.2017 | 22:55:24

  Hodně dobrá epizoda.


Prison Break(Útěk z vězení)

Do té doby příkladný občan Michael Scofield vejde do banky se zbraní a je za to uvězněn. To je však jen začátek jeho plánu na osvobození svého bratra z věznice. Vše má do nejmenších detailů promyšleno a nechybí mu silná motivace ani trpělivost. Útěk z vězení právě začíná.

USA | 2005 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | FOX | 44 minut
žánr
Drama, Krimi, Thriller
hrají
Wentworth Miller (Michael Scofield), Dominic Purcell (Lincoln Burrows), Robert Knepper (Theodore Bagwell), Amaury Nolasco (Fernando Sucre), Wade Williams (Brad Bellick), Rockmond Dunbar (Benjamin Miles Franklin), Paul Adelstein (Paul Kellerman), Sarah Wayne Callies (Sara Tancredi), William Fichtner (Alexander Mahone), Chris Vance (James Whistler), Peter Stormare (John Abruzzi), Steve Mouzakis (Van Gogh), Inbar Lavi (Šíba), Mark Feuerstein (Jacob Ness), Augustus Prew (Whip)