S02E16: Chicago

S02E16: Chicago

CZ 5.2.2007 10 120 000 45 minut


Michael, Lincoln a Kellerman se spoují se Sárou a vydávají se společně do Chicaga. Bellick začíná spolupracovat s Mahonem na dopadení Haywirea.

Sára se konečně setkává s Michaelem a Lincolnem. Také poznává Kellermana a dojde k malému konfliktu. Kellerman poznává, že Sářin klíč, který ji zanechal otec, je od doutníkového klubu v Chicagu. Michael, Lincoln, Sára a Kellerman tedy vyrážejí vlakem do Chicaga.

T-Bag řeší další problémy se svojí Susan. Ona sama nechodí do práce a děti do školy. T-Bag tvrdí, že má peněz dost, aby se o ně postaral. Další překážka je, že za Susan přichází její kamarádka. T-Bag usoudí, že takhle nelze žít a všem nařizuje, aby si zbalili. Přestěhují se.

C-Note je na svojí dceru sám. Je nepřístupná a stýská se jí po matce. Situaci ještě zhorší lupič, který vtrhne do restaurace, kde právě C-Note s dcerkou snídají. C-Note naštěstí chytrým způsobem situaci vyřeší a lupič je chycen policií. Sám C-Note ale dokázal včas zmizet.

Prezidentka znovu volá Kellermanovi. Chce, aby přivezl bratry k ní. Kellerman se zmíní, že je na cestě do Chicaga vlakem. A akce začíná. Ihned je před vlakem udělán zátaras. Michael řeší situaci tím, že vyhodí čtyři cestující z vlaku a podá hlášení policistům, že hledaný z vlaku uprchli.

Mahone mezitím zjišťuje, že Haywire vraždil. Sám má ale moc práce, a proto přichází za Bellickem, jestli by mu nemohl pomoci. Vyjedná jeho propuštění z věznice. Chce ale za to, aby šel po uprchlících z Fox river. Bellick souhlasí, dostává zbraň, auto, odznak a vydává se do akce.

Policie zjišťuje, že chycení uprchlíci z vlaku nejsou ti, které hledali. Mezitím Michael, Lincoln, Sára a Kellerman vklidu vystupují na nádraží v Chicagu. Také dojde k pokusu o vraždu Kellermana ze strany Sáry. Brzo se všichni vydávají do soukromého doutníkového klubu.

Bellick vyslýchá dívku, které Haywire zabil otce. Z ní vytáhne Haywireovo úkryt. Toho vzápětí nachází a dostává ho do pasti na stožář. Ihned volá Alexovi, který se sem okamžitě vydává. Haywire mu sděluje, že se nechce vrátit do vězení. A proto skáče ze stožáru…
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Prison Break(Útěk z vězení)

Do té doby příkladný občan Michael Scofield vejde do banky se zbraní a je za to uvězněn. To je však jen začátek jeho plánu na osvobození svého bratra z věznice. Vše má do nejmenších detailů promyšleno a nechybí mu silná motivace ani trpělivost. Útěk z vězení právě začíná.

USA | 2005 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | FOX | 44 minut
žánr
Drama, Krimi, Thriller
hrají
Wentworth Miller (Michael Scofield), Dominic Purcell (Lincoln Burrows), Robert Knepper (Theodore Bagwell), Amaury Nolasco (Fernando Sucre), Wade Williams (Brad Bellick), Rockmond Dunbar (Benjamin Miles Franklin), Paul Adelstein (Paul Kellerman), Sarah Wayne Callies (Sara Tancredi), William Fichtner (Alexander Mahone), Chris Vance (James Whistler), Peter Stormare (John Abruzzi), Steve Mouzakis (Van Gogh), Inbar Lavi (Šíba), Mark Feuerstein (Jacob Ness), Augustus Prew (Whip)