S03E03: Call Waiting

S03E03: Call Waiting

CZ 1.10.2007 7 290 000 44 minut


Michael tuší, kde by mohla Společnost držet Sáru, a tak se tam Lincoln vydává. Tu ale nenechází, místo toho najde její hlavu v krabici.

Lincolnovi přicházejí fotky LJe a Sáry. Za Lincolnem také přichází Sucre, který žádá o peníze. Chce se postavit na nohy. Lincoln ho ale neposlouchá a vyráží do SONY, kde se setkává s Michaelem a ukazuje mu fotografie. Sára na fotce ukazuje na noviny s městem Santa Rita. Michael si myslí, že je drží právě tam. Michael by také chtěl se Sárou mluvit.

Za Whistlerem přichází Sofia, která Jamesovi oznámí, že Burrows jí sebral knížku. James je z toho rozpačitý a ihned se vyptává Michaela. Ten ale nemá čas. Od McGradyho se dozvídá, že jediný telefon ve věznici má Lechero. Michael se chce k telefonu dostat přes T-Baga. Vyhrožuje mu, ať mu ho přinese, nebo všem řekne, jaké má T-Bag sklony. Bagwell nemá na výběr.

Mahone má také návštěvu. Přichází za ním jeho právnik, který mu oznamuje, že stání u soudu se bude konat příští rok. Mahone není z novinky nadšený a chce po právnikovi, aby mu přinesl jeho prášky. Právník se ale uráží a odchází. Mahone začíná být zoufalý.

T-Bag dokáže chytrým způsobem ukradnout telefon. Předává ho Michaelovi, který okamžitě volá Lincolnovi. Ten na poslední chvíli domlouvá hovor. Michael mluví se Sárou, která mu pomocí tajné zprávy naznačí, kde je. Michael vše říká Lincolnovi. Ten ale nevidí souvislosti.

Michael s T-Bagem vracejí telefon na poslední chvíli. Lechero se vrací do svého pokoje, kde zjišťuje, že jeho telefon není pořádně zastrčen v nabíječce. Také zjišťuje, že někdo z něj volal. Ihned volá na to číslo. Lincoln ale nic neříká a hovor zavěsí.

Whistler si mezitím zjišťuje informace o Scofieldovi u Alexe. Alex začíná něco tušit. Stejně tak i Bellick. Sammy a ostatní muži od Lechera si dělají srandu s T-Baga. Ten pak udělá razantní krok a jde za Lecherem a poví mu, že ho chtějí podvést. Lechero chce, aby mu T-Bag donášel.

Lincolna doběhává Sofie, která si myslí, že Lincoln je od Společnosti a chce něco od Whistlera.Lincoln jí vysvětluje situaci a odjíždí do Santa Rity. Tady ale na nic nepřichází. Až po rozbití skla zjišťuje, že Sára LJ jsou blízko. Lincolnovi se je ale nepodaří zachránit a muži se Sárou a LJem odjíždějí. Později Susan volá Lincolnovi, ať se jde podívat do garáže. Lincoln zde nachází krabici a v ní hlavu…
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Prison Break(Útěk z vězení)

Do té doby příkladný občan Michael Scofield vejde do banky se zbraní a je za to uvězněn. To je však jen začátek jeho plánu na osvobození svého bratra z věznice. Vše má do nejmenších detailů promyšleno a nechybí mu silná motivace ani trpělivost. Útěk z vězení právě začíná.

USA | 2005 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | FOX | 44 minut
žánr
Drama, Krimi, Thriller
hrají
Wentworth Miller (Michael Scofield), Dominic Purcell (Lincoln Burrows), Robert Knepper (Theodore Bagwell), Amaury Nolasco (Fernando Sucre), Wade Williams (Brad Bellick), Rockmond Dunbar (Benjamin Miles Franklin), Paul Adelstein (Paul Kellerman), Sarah Wayne Callies (Sara Tancredi), William Fichtner (Alexander Mahone), Chris Vance (James Whistler), Peter Stormare (John Abruzzi), Steve Mouzakis (Van Gogh), Inbar Lavi (Šíba), Mark Feuerstein (Jacob Ness), Augustus Prew (Whip)