S04E21: Rate of Exchange

S04E21: Rate of Exchange

CZ 15.5.2009 3 320 000 45 minut


Sucre se setkává s C-Notem, který mu nabízí, jak si najít cestu na svobodu. Michael se snaží zachránit Sáru i Lincolna najednou.

Michael vymýšlí plán, jak osvobodit Sáru a Lincolna najednou. Kupuje si výbušniny a umisťuje je i s časovačem do Scylly. Data Scylly mezitím Michael vyndá a nechá si je u sebe. Michaelův plán je předat výbušninu Christině a zároveň dohodnout schůzku s Generálem a osvobodit Sáru.

Pozornost dostává Sucre, který žije poklidný život v Chicagu a snaží se držet co nejdál od policie. Překvapivě ho ale navštíví C-Note, kterému vypršela ochranná vazba, protože nemohl svědčit proti Mahonemu, který se, jak víme, ztratil. Nyní nabízí C-Note Sucremu cestu na svobodu.

C-Note totiž zná muže, který je dokáže všechny ospravedlnit. Vláda prý na zničení Společnosti nestačí a je zapotřebí někoho silnějšího. C-Noteovo kontakt chce, aby mu předali Scyllu. Sucre po chvíli souhlasí a slibuje mu, že ho dovede k bratrům. C-Note také ukáže Sucremu jeho spojence – Je to Paul Kellerman.

Self je mezitím převezen do nemocnice, kde ho navštíví dva agenti, kteří mu jsou schopni pomoci, když je dovede k Michaelovi a Lincolnovi. Self se jim snaží pomoci, ale marně. Christina si uvědomí, že by Self mohl být riziko, a proto posílá svého poskoka, aby se vypořádal se Selfem.

Christina mezitím začíná být nervózní, že Michael se stále neozývá. Navíc její kupec na Scyllu chce odstoupit od dohody. Naštvaná Christina mlátí Lincolna a také se zmíní, že není jeho matka. I Generál je poněkud nervózní. Na dohled Sáry nasazuje perverzního T-Baga.

Akce začíná. Michael si dává schůzku s Generálem. Generál připravuje zbraně a se svými kumpány na místo doráží. Tam ale nachází pouze prázdný kufřík. Michael mezitím využil této situace a vydal se do Generálovo apartmá. Tam zneškodní T-Baga a zachrání Sáru.

Mahone mezitím kontaktuje Christinu, že ukradl Michaelovi Scyllu a má ji pro ni. Christina se s ním schází, bere si Scyllu a Alexe pošle k zraněnému Lincolnovi. Christina ale zjišťuje, že na Scylle nejsou žádná data, pouze bomba připravená k odpálení…
  • R.-TedyS
    R.-TedyS 8.5.2017 | 22:19:56

    No jo … Moje druhá nejoblíbenější postava Paul. :D


Prison Break(Útěk z vězení)

Do té doby příkladný občan Michael Scofield vejde do banky se zbraní a je za to uvězněn. To je však jen začátek jeho plánu na osvobození svého bratra z věznice. Vše má do nejmenších detailů promyšleno a nechybí mu silná motivace ani trpělivost. Útěk z vězení právě začíná.

USA | 2005 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | FOX | 44 minut
žánr
Drama, Krimi, Thriller
hrají
Wentworth Miller (Michael Scofield), Dominic Purcell (Lincoln Burrows), Robert Knepper (Theodore Bagwell), Amaury Nolasco (Fernando Sucre), Wade Williams (Brad Bellick), Rockmond Dunbar (Benjamin Miles Franklin), Paul Adelstein (Paul Kellerman), Sarah Wayne Callies (Sara Tancredi), William Fichtner (Alexander Mahone), Chris Vance (James Whistler), Peter Stormare (John Abruzzi), Steve Mouzakis (Van Gogh), Inbar Lavi (Šíba), Mark Feuerstein (Jacob Ness), Augustus Prew (Whip)