S36E11: The Finish Line Is In Sight

S36E11: The Finish Line Is In Sight

CZ 2.5.2018 7 840 000 43 minut


Dvacátý osmý až dvacátý devátý den. Přichází zvrat, kdy bude 10 soutěžících rozděleno do dvou skupin a každá bude muset ze svých řad vyřadit jednoho hráče.

Domenick hledá symbol imunity

Domenickovi se podařilo najít falešný symbol imunity ze série Millenials vs. Gen X, který David nastražil a posléze jej našel Jay, který si myslel, že si jím zachrání kůži, ale na kmenové radě zjistil, že mu je úplně na nic. Tento symbol imunity nadále zůstává falešný, ale Domenick jej může použít, aby přelstil ostatní hráče.

Soutěž o imunitu

Celý kmen se rozdělil na dvě skupiny (rozdělené pomocí tahání kamenů). Z každé skupiny získá jeden hráč náhrdelník imunity a na kmenové radě každá skupina vyhodí jednoho soutěžícího ze své pětice.

Přehled hlasování 1.:

Soutěžící: Angela Chelsea Donathan Jenna Sebastian
Hlas: Jenna Jenna Sebastian Donathan Jenna
- Donathan použil svůj symbol imunity, proto se hlasy proti němu nepočítají.

Přehled hlasování 2.:

Soutěžící: Domenick Kellyn Laurel Michael Wendell
Hlas (1.kolo): Michael Laurel (2×) Kellyn Wendell Michael
Hlas (2 kolo): Michael Michael Michael
- Kellyn využila své výhody, díky které mohla napsat dva hlasy.

- První kolo hlasování skončilo nerozhodně mezi Michaelem a Laurel, proto se muselo hlasovat znovu a zvolit jednoho z nich.

Vyřazení soutěžící

Shrnutí epizody:

Odměna Imunita Ostrov duchů Vyřazený hráč
Žádná
Chelsea
Nikdo
Jenna
11. vyřazený
10/20
3–1–0
Den 29
Porotce #4

Domenick

Michael
12. vyřazený
9/20
3–0
Den 29
Porotce #5

Foto: CBS

Upoutávka k epizodě:


Thumbnail Play icon


 • Cocafull
  Cocafull 4.5.2018 | 23:46:12

  RIP Michael. Výborná hra! Poslední play tě málem zachránil :) Pevně doufám, že budeš přiveden zpět v nějaké serii. Rozhodně nejlepší hráč serie. Všichni mi oblíbenci jsou už bohužel KO :(

 • SaDiablo
  SaDiablo 4.5.2018 | 8:54:44

  Pořád silná aliance Laurel-Don-Dom-Wendell mě baví (počítám ne na dlouho), Kellyn bych ráda pryč asap.

 • Annie2809
  Annie2809 3.5.2018 | 21:23:58

  Michael, skvělý hráč, dokázal téměř nemožné. Škoda, že se nedostal dál, velký adept na výhru. No, hra jde dál. Ten twist byl opravdu nešťastný. Co se dá dělat, hra je hra. Tak teď jenom doufám, že hru vyhraje někdo, kdo si to opravdu zaslouží. Mí favorité už jsou oba bohužel v porotě :D

 • Pattrick19
  Pattrick19 3.5.2018 | 18:25:03

  Achjo, škoda Michael.. to zase Probst něco vymyslel, už mě s těma twistama vytáčí..

 • anMu
  anMu 3.5.2018 | 14:38:00

  Nice try Michael :( skoro to vyšlo, stačilo kdyby napsal Lauren misto Wendella, ale to nemohl vědět. Super hra na to, že byl prakticky non-stop na dně a ještě aby těch sraček nebylo málo, tak ho další Probstův dementní twist dostane z nejtežší pozice ve hře do nemožný, kdy vylosovaná půlka kmene je Michael solo proti čtyřem. Navzdory tomu oblbnul všechny jednou naposled a skoro dokázal impossible. Když už nic tak alespoň pořádně zavařil Kellen a připravil jí o extra vote. Klobouk dolů za hru co odehrál. Doufám, že ho v budoucnu ještě uvidíme.


Survivor(Kdo přežije)

Soutěžící odříznutí na odlehlých ostrovech nebo v divočině daleko od civilizace. Jejich úkol v této reality show je jediný: přežít. A tím taky vyhrát hromadu peněz, pokud se jim podaří odrovnat své soupeře a dostat se nenápadně do přízně ostatních. A že takových pár týdnů života bez elektřiny či pořádného jídla nejsou žádný med, o tom nás soutěžící přesvědčují už mnoho sezón.

USA | 2000 | Pauza
vysílání
48 sezón | CBS | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Reality show