Ming-Na Wen nemá stále žádné zprávy o druhé řadě či novinky o tom, kdy příště uvidíme Fennec Shand

Ming-Na Wen nemá stále žádné zprávy o druhé řadě či novinky o tom, kdy příště uvidíme Fennec Shand

22.11.2023 17:00


Rozporuplné ohlasy, nekonzistentní děj v přítomnosti, trochu slabší sledovanost a šetření studia Disney. Tyto okolnosti hrají proti případné další řadě seriálu The Book of Boba Fett, přesto jako vždy naděje umírá poslední. Bohužel herečka Ming-Na Wen nemá pro nás dobré zprávy.


Se stávkou scenáristů a herců tak padla pomyslná barikáda a herci opět mohou propagovat svoje projekty. Ming-Na Wen je velice oblíbenou a žádanou herečkou. Od celovečerního filmu Mulan prošla rolí Melindy May v oblíbeném komiksovém seriálu Agents of S.H.I.E.L.D.. A jelikož se jí se studiem Disney velice dobře pracuje (oba zmíněné projekty jsou právě pod hlavičkou společnosti Disney), neváhala se pustit ani do Star Wars.

Bohužel námezdnou lovkyni a pravou ruku tatooinského bosse jsme naposledy viděli v seriálu The Book of Boba Fett na začátku roku 2022. Od té doby se toho bohužel nic nezměnilo. Herečka přiznala, že stále nebyla kontaktována ohledně druhé řady a dá se říci, že se můžeme bát toho nejhoršího – pokračování se zřejmě nikdy nedočkáme.

(Ming-Na Wen nemá stále žádné zprávy o druhé řadě či novinky o tom, kdy příště uvidíme Fennec Shand. Foto: Disney+)

O to horší zpráva je, že Ming-Na Wen nebyla kontaktována ani společností Lucasfilm a v tuto chvíli netuší, zda se její Fennec Shand objeví v jakémkoliv dalším projektu. Seriál The Book of Boba Fett má být sice součástí celovečerního filmu Davea Filoniho, ale nic konkrétního herečka podepsaného nemá.

Jelikož ale z herečky srší pozitivní energie a je schopna vrátit se do práce prakticky kdykoliv, tady to má studio poměrně jednoduché. Kdykoliv studio herečku kontaktuje, tak je ochotná naskočit do rozjetého vlaku. V tuto chvíli ale herečka o žádném svém zapojení neví. Ming-Na Wen se nadále vyjádřila, že ji velice zamrzelo, že se Fennec Shand společně s Bobou Fettem neobjevili ve třetí řadě seriálu The Mandalorian.

Ming-Na Wen byla v přímém kontaktu se serverem ComicBook.com. Z jejích slov bylo jasné, že ji role Fennec velice chybí a je ochotna vrátit se do práce kdykoliv. Je vidět, že herečka svou roli nebere vůbec na lehkou váhu. Být součástí Star Wars světa pro Ming-Na Wen velice znamená. Lucasfilm má zkrátka čuch na výborné herecké kolegy.

Zdroj: ComicBook.com


Jít na The Book of Boba Fett | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!