S36E03: Only Time Will Tell

S36E03: Only Time Will Tell

CZ 7.3.2018 8 230 000 43 minut


Sedmý až devátý den. Nastává promíchání kmenů, které ukáže, kdo je s kým v alianci a kdo se chce koho zbavit. Jeden hráč je opět poslán na Ostrov duchů a vyhne se tak kmenové radě, kde bude vyřazen třetí soutěžící.

Ráno po kmenové radě přicházejí oba kmeny Malolo a Naviti na výzvu a zároveň se Donathan vrací z Ostrova duchů. Jeff všechny překvapí, když jim poví, že mají odhodit šátky a že dochází k promíchání kmenů. Každý si vybírá jeden balíček, ve kterém je ukrytý šátek, který je přiřadí ke kmeni. Po rozbalení balíčků vypadají kmeny následovně:

Z rozdělení vyplývá, že oba kmeny jsou složeny z pěti bývalých Naviti a čtyř bývalých Malolo. Kellyn je ráda, že bývalý kmen Naviti má převahu v obou nových kmenech a podaří se jim tak vyřadit všechny bývalé členy kmenu Malolo.

Brendan, Michael, Jenna a Stephanie vítají ostatní v táboře Malolo. Sebastian je šťastný, že Naviti mají v kmeni převahu. Brendan přiznává, že v táboře je ještě co vylepšovat, ale bývalí Naviti jsou s táborem nespokojeni, neboť ten jejich byl mnohem hezčí. Brendan je z jejich stěžování si na tábor Malolo otrávený.

Naopak v kmeni Naviti jsou bývalí Malolo velmi překvapeni, jak hezky jejich tábor vypadá. Ačkoliv mají bývalí Naviti v kmeni převahu, tak se Chris chce nejdříve zbavit Domenickova symbolu imunity. Prozradí Angele, že Domenick má symbol imunity a že se musí nejdříve zbavit této výhody. Angele se tento nápad moc nelíbí. Později jdou Chris a Angela sbírat s Libby a Jamesem kokosy a Chris jim prozradí, že Domenick má symbol imunity a proto se ho musejí zbavit.

Na začátku osmého dne si v kmeni Malolo Bradley neustále stěžuje na stav tábora. Stephanie už to začíná vadit, ale ví, že bude muset s bývalými Naviti spolupracovat, jelikož je v menšině. Kellyn ujišťuje Jennu a Stephanie, že Naviti budou držet spolu. Proto se Jenna a Stephanie rozhodnou jít hledat skrytý symbol imunity. Stejně tak hledají Brendan a Michael. Je to nakonec Michael, kdo ho najde. Jedná se o jeden ze dvou symbolů imunity, které vlastnil James Clement v sérii China. Brendan Michaelovi gratuluje a oba si myslí, že teď mají ve hře větší šanci.

V kmeni Naviti si Domenick a Morgan myslí, že Chris s Angelou nezůstanou věrni bývalému kmeni Naviti. Proto se rozhodnou, že se zaměří na Chrise a přiberou k sobě bývalé Malolo. Morgan si jde promluvit s Libby a řekně jí, že se nemusí ničeho bát, protože bývalí Naviti netáhnou za jeden provaz. Libby je ráda, že to slyší, protože nyní si může vybrat, se kterými Naviti by mohla spolupracovat. V tuto chvíli cítí, že může Morgan důvěřovat.

Malolo jsou první, kdo zvládne překážky ve formě ramp. Nicméně Naviti je dohání a jako první získává lano. Chris a Sebastian se za své kmeny snaží zachytit lanem o věž, aby jejich kmeny mohly na věž vylézt. Naviti se na věž dostanou o chvíli dříve než Malolo, a tak můžou Wendell a Laurel pracovat na skládačce s malým náskokem. Za Malolo se se skládačkou potýkají Bradley a Kellyn, kteří nakonec skládačku zvládnou sestavit jako první a zajišťují svému kmeni imunitu a odměnu. Malolo nejsou schopni vybrat soutěžícího, který pojede na Ostrov duchů, tak si Naviti losují kameny. Chris si vylosuje bílý kámen, tudíž je na Ostrov duchů poslán on. To přezkazilo Domenickův plán, neboť chtěl vyřadit právě Chrise. Morgan je zase nervózní z toho, že nyní zůstali v kmeni čtyři bývalí Naviti a čtyři bývalí Malolo.

Chris není šťastný, že byl poslán na Ostrov duchů. Raději by šel na kmenovou radu a ujistil se, že půjde ze hry ven Domenick. Chris rozbije destičku a na vzkazu je napsáno, že dnes nemá možnost získat nějakou výhodu. Chris je zklamaný, ale aspoň má nyní čas popřemýšlet o své herní strategii.

Mezitím v táboře Naviti si Angela myslí, že bývalí Malolo budou držet spolu a podle Chrisova plánu vyřadí ze hry Domenicka. Ona sama by ale raději držela s bývalými Naviti a zaměřila se na někoho z bývalých Malolo. Když se setká s Wendellem, tak řekne, že se bude v hlasování držet s ostatními Naviti a že je připravená tahat na kmenové radě kameny. Wendell navrhuje, že by měli vyřadit Libby. Wendell si však není jistý, zda může Angele věřit, protože si je blízká s Chrisem. Wendell si jde promluvit s Morgana a dohodnou se, že vyřadí Angelu, aby snížili počet Chrisových lidí v jeho alianci. Morgan Wendella ujišťuje, že Libby bude hlasovat s nimi. Společně si jdou promluvit s Jamesem, Laurel a Libby a řeknou jim, že chtějí vyřadit Angelu. Domenick si myslí, že mu bývalí Malolo moc nevěří, a proto se rozhodne jim ukázat falešný symbol imunity a přizná, že je falešný. Doufá, že mu díky tomu budou Malolo věřit a společně vyřadí ze hry Angelu. James si však myslí, že Domenick má i skutečný symbol imunity a dnes jej použije. Proto si promluví s ostatními bývalými členy Malolo a řekne jim, že pokud budou ostatní opravdu hlasovat pro Angelu, pak kdokoliv, koho oni čtyři napíšou, půjde domů. Navrhuje proto vyřadit buď Wendella nebo Morgan. Laurel si myslí, že by se jim Wendell ještě mohl ve výzvách hodit a proto by měli vyřadit Morgan. Libby se tento plán moc nelíbí, protože cítí, že může Morgan věřit, a snaží se přemluvit Jamese, aby se drželi plánu na vyřazení Angely.

Na kmenové radě Morgan potvrzuje, že původní kmen Naviti bude držet při sobě a stejně tak původní Malolo. Wendell doufá, že jeden z Malolo se přidá k nim a bude hlasovat s nimi. Morgan a Domenick přiznávají, že dobře vycházejí s původními Malolo a že teprve čas ukáže, komu z nich můžou věřit. Libby poukazuje na to, že lhaní je součástí hry, ačkoliv pro ni to není snadné. Wendell doufá, že po dnešní kmenové radě bude kmen Naviti silnější a podaří se jim vyhrávat výzvy. Nastává hlasování. Nikdo před přečtením hlasů nepoužívá symbol imunity. Libby získává jeden hlas. Tři hlasy obdrží Angela a čtyři hlasy Morgan, která se tak stává třetím vyřazeným hráčem.

Shrnutí epizody

Odměna Imunita Ostrov duchů Vyřazený hráč
Malolo
Chris
NÁLEZ: Žádný
Morgan
3. vyřazený
18/20
4–3–1
Den 9

Zdroj: CBS, Foto: CBS

Upoutávka k epizodě:


Thumbnail Play icon


  • MonisekB
    MonisekB 11.3.2018 | 14:24:12

    Přesně… Škoda :-(

  • SaDiablo
    SaDiablo 9.3.2018 | 15:09:25

    škoda


Survivor(Kdo přežije)

Soutěžící odříznutí na odlehlých ostrovech nebo v divočině daleko od civilizace. Jejich úkol v této reality show je jediný: přežít. A tím taky vyhrát hromadu peněz, pokud se jim podaří odrovnat své soupeře a dostat se nenápadně do přízně ostatních. A že takových pár týdnů života bez elektřiny či pořádného jídla nejsou žádný med, o tom nás soutěžící přesvědčují už mnoho sezón.

USA | 2000 | Pauza
vysílání
48 sezón | CBS | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Reality show