S38E13: I See The Million Dollars

S38E13: I See The Million Dollars

60 15.5.2019 1 hodina 54 minut


Třicátý pátý až třicátý devátý den. Ve hře zbývá finálová pětice, kterou ještě doplní jeden navrátilec z Pokraje vymření. Všichni mají poslední šanci dokázat, že to jsou oni, kdo si zaslouží výhru jednoho milionu dolarů.

Thumbnail Play icon


 • panslunicko
  panslunicko 19.5.2019 | 10:21:48

  Asi souhlasím s oběma; vlastně mi z hlediska produkce přijde neodladěné dvojí – dát možnost první polovině hráčů vypadlivších před sloučením hrát dále na Edge of extinction; druhá dle mě zásadní věc je dání imunity hráči, který se tam navrátil a to v jakékoli formě; jelikož ho to bezvýhradně zvýhodní a zajistí postup mezi Final 4 → pak už je to o jedné výhře. Což zde byl přesně ten případ. Škoda toho vítěze, všichni bychom se asi shodli na tom, kdo by si to zasloužil nejvíc. A myslím, že i při závěrečném hlasování by dostal jednoznačnou většinu, ne-li všechny hlasy.

  Celkově hodnotím sérii však subjektivně za pět hvězdiček. Bylo tam spousta nečekaných věcí, spousta zvratů; nikdy se nedělo nic očekávaného; casting subjektivně parádní.. Byť ano, pár věcí bylo nedoladěných.

 • Lazaxter
  Lazaxter 18.5.2019 | 11:40:09

  No nevím, vítěz, co byl drtivou většinu času mimo dění. Asi férovější by byl Gavin, ale taky by to nebyla úplná výhra. I ten Rick už mi ke konci dost lezl na nervy, k nacházení imunit se nemá ani cenu vyjadřovat. Ovšem palec nahoru za ty dva fake idoly. Celkově taková průměrná série, žádná velká sláva, ale bylo mnoho horších.

 • anMu
  anMu 18.5.2019 | 2:36:39

  Ach co říct… smíšené pocity. Devins jednoznačně nejlepší tuhle sezónu, ten chlap hrál jak Bůh. První polovinu dílu jsem se řechtal smíchy jak ochcal Lauren a Julie ne s jednou, ale dvěma fake idols :D. No, ale pak přišel na řadu Chris ve Final4 kdy po výhře měl jistou FTC, ale nekrčil se za nikým a nedoufal, že Devins prohraje s Gavinem a nebo Julie, ale vzal věci do svých rukou a pokusil se Devinse sám vyřadit, protože věděl, že právě on má nejlepší šanci to dokázat, což se mu (BOHUŽEL) i podařilo. 80% z důvodu, že mám stále takovou divnou pachuť, že chlap co prakticky celou dobu seděl na ostrově vedle a grilloval ryby a vrátil se do hry na poslední 3 dny s půlkou idolu v kapse a tunou informací o všech není úplně zasloužený vítěz, ale furt byl nejlepší z trojky na konci takže asi tak..