S38E13: I See The Million Dollars

S38E13: I See The Million Dollars

CZ 15.5.2019 1 hodina 54 minut


Třicátý pátý až třicátý devátý den. Ve hře zbývá finálová pětice, kterou ještě doplní jeden navrátilec z Pokraje vymření. Všichni mají poslední šanci dokázat, že to jsou oni, kdo si zaslouží výhru jednoho milionu dolarů.

Výzva o návrat do hry:

Soutěž o odměnu a imunitu I:

Symboly imunit:

Přehled hlasování I.:

Soutěžící: Chris Gavin Julie Lauren Rick Victoria
Hlas: Victoria Rick Rick Rick Victoria Chris

- Rick použil svůj symbol imunity, proto se hlasy proti němu nepočítají.
- Lauren použila svůj symbol imunity na Chrise, proto se hlas proti němu nepočítá.

Vyřazený soutěžící I:

Nové symboly:

Soutěž o imunitu II.:

Přehled hlasování II.:

Soutěžící: Chris Gavin Julie Lauren Rick
Hlas: Lauren Chris Chris Chris Lauren

- Julie i Lauren použily své symboly imunit, ale oba byly falešné, tudíž se hlasy proti nim počítají.
- Rick použil svůj symbol imunity na Gavina. (protože byl jediný, kdo se dnes necítil v bezpečí)
- Chris použil svůj symbol imunity, proto se hlasy proti němu nepočítají.

Vyřazený soutěžící II.:

Soutěž o imunitu III.:

Rozdělávání ohně na kmenové radě: 

Vyřazený soutěžící III.:

Závěrečná kmenová rada:

Porotce: Reem Aubry Joe Eric Julia David Kelley Wardog Ron Aurora Victoria Lauren Rick
Hlas: Chris Chris Chris Chris Chris Chris Gavin Chris Chris Gavin Chris Gavin Gavin

Shrnutí epizody:

Návrat do hry Odměna Imunita Vyřazený hráč

Chris

Julie
(Chris, Lauren)

Victoria
15. vyřazený
6/18
2–0–0
Den 36
Porotce #11

Rick

Lauren
16. vyřazený
5/18
2–0
Den 37
Porotce #12

Chris
(Julie)
[Gavin]

Rick
17. vyřazený
4/18
Výzva
Den 38
Porotce #13
Finálová trojka – Den 39

Julie
3/18
0 hlasů

Gavin
2/18
4 hlasy

Chris
1/18
9 hlasů

Foto: CBS

Upoutávka k epizodě:


Thumbnail Play icon


 • kiritko
  kiritko 20.8.2019 | 17:40:07

  Do poslední chvíle jsem tomu nevěřila. I když mu zhasínali pochodeň čekala jsem stále nějaký zvrat. Devens se fakt rval jako zvíře a probojoval se úplně úžasně celou hrou. Oproti tomu se musí nechat, že Chris opravdu bravurně zhodnotil všechny nezbytné kroky na jeho cestě k vítězství a hrál jako by to byly šachy…opravdu s čistou hlavou. Odchod Ricka mi však lámal srdce, byť byl často jak osina v zadku a ne vždy jsem mu fandila, na konci to byl jasný vítěz!

 • Annie2809
  Annie2809 29.6.2019 | 12:30:26

  Velmi slabá finálová trojka. Trochu mi to připomnělo náš Robinsonův ostrov, kde taky vyhrál někdo, kdo celou dobu seděl na ostrově „vyloučení“. Ale Chris alespoň narozdíl od toho našeho poslední tři dny fakt makal, aby měl nějaké hráčské body. A světe div se, povedlo se mu za ty 3 dny hrát lepší hru, než Gavin a Julie dohromady. Ti dva se jen vezli. Strašně mě mrzí Rick, ač jsem toho chlapa půl hry nesnášela, na konci byl fakt úžasný a zasloužil by si to nejvíc. Série celkově mě moc nebavila. Slabý cast. Pomalu jsem si nebyla schopná ani zapamatovat jména. Navrátilci nic moc. Celkově vůbec nemělo smysl, že se do té hry vrátili. Tak snad bude příště lépe. :)

 • tominotomino
  tominotomino 24.5.2019 | 18:11:35

  Když už teda v Survivoru vždy vracejí do hry symboly, které se zahrály na poslední kmenovce, tak proč se tam teda neobjevily zpátky oba? To aby ho neměl nikdo jiný kromě Ricka?

  Vítěz mi nijak nevadí, ale dal bych tu výhru spíše Gavinovi. Hlavně jsem rád, že to nebyl Rick, který mi připadal jako jeden z nejotravnějších hráčů Survivoru. Je mi ale líto, že si to Lauren v tomto díle tak pokazila. Kdyby ten symbol nepoužila pro Chrise, tak mohla sedět před porotou.

 • panslunicko
  panslunicko 19.5.2019 | 10:21:48

  Asi souhlasím s oběma; vlastně mi z hlediska produkce přijde neodladěné dvojí – dát možnost první polovině hráčů vypadlivších před sloučením hrát dále na Edge of extinction; druhá dle mě zásadní věc je dání imunity hráči, který se tam navrátil a to v jakékoli formě; jelikož ho to bezvýhradně zvýhodní a zajistí postup mezi Final 4 → pak už je to o jedné výhře. Což zde byl přesně ten případ. Škoda toho vítěze, všichni bychom se asi shodli na tom, kdo by si to zasloužil nejvíc. A myslím, že i při závěrečném hlasování by dostal jednoznačnou většinu, ne-li všechny hlasy.

  Celkově hodnotím sérii však subjektivně za pět hvězdiček. Bylo tam spousta nečekaných věcí, spousta zvratů; nikdy se nedělo nic očekávaného; casting subjektivně parádní.. Byť ano, pár věcí bylo nedoladěných.

 • Lazaxter
  Lazaxter 18.5.2019 | 11:40:09

  No nevím, vítěz, co byl drtivou většinu času mimo dění. Asi férovější by byl Gavin, ale taky by to nebyla úplná výhra. I ten Rick už mi ke konci dost lezl na nervy, k nacházení imunit se nemá ani cenu vyjadřovat. Ovšem palec nahoru za ty dva fake idoly. Celkově taková průměrná série, žádná velká sláva, ale bylo mnoho horších.

 • anMu
  anMu 18.5.2019 | 2:36:39

  Ach co říct… smíšené pocity. Devins jednoznačně nejlepší tuhle sezónu, ten chlap hrál jak Bůh. První polovinu dílu jsem se řechtal smíchy jak ochcal Lauren a Julie ne s jednou, ale dvěma fake idols :D. No, ale pak přišel na řadu Chris ve Final4 kdy po výhře měl jistou FTC, ale nekrčil se za nikým a nedoufal, že Devins prohraje s Gavinem a nebo Julie, ale vzal věci do svých rukou a pokusil se Devinse sám vyřadit, protože věděl, že právě on má nejlepší šanci to dokázat, což se mu (BOHUŽEL) i podařilo. 80% z důvodu, že mám stále takovou divnou pachuť, že chlap co prakticky celou dobu seděl na ostrově vedle a grilloval ryby a vrátil se do hry na poslední 3 dny s půlkou idolu v kapse a tunou informací o všech není úplně zasloužený vítěz, ale furt byl nejlepší z trojky na konci takže asi tak..


Survivor(Kdo přežije)

Soutěžící odříznutí na odlehlých ostrovech nebo v divočině daleko od civilizace. Jejich úkol v této reality show je jediný: přežít. A tím taky vyhrát hromadu peněz, pokud se jim podaří odrovnat své soupeře a dostat se nenápadně do přízně ostatních. A že takových pár týdnů života bez elektřiny či pořádného jídla nejsou žádný med, o tom nás soutěžící přesvědčují už mnoho sezón.

USA | 2000 | Pauza
vysílání
48 sezón | CBS | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Reality show