S01E16: Queen for a Day

S01E16: Queen for a Day

0 19.11.2017 1 220 000 45 minut


Locika je dočasnou královnou Corony, protěže její rodiče cestují pryč, aby oslavili svoje výročí. V království začne nečekaně sněžit a královský pár po cestě zasáhne vánice, takže se je Evžen s ostatními vydává hledat. Mezitím Varian přemýšlí, jak se zbavit záhadných kamenů, které se rychle šíří královstvím.

Scénář: Jase Ricci
Režie: Joe Oh

Foto: Disney
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Tangled(Na vlásku: Seriál)(Rapunzel's Tangled Adventure)

Seriál Na vlásku sleduje počínání Lociky, která se seznamuje se svými rodiči, královstvím a lidem v Coroně, a zjišťuje, že se toho musí ještě hodně naučit, než doopravdy přijme svůj královský osud a vdá se. Locika vyhledává nová dobrodružství, což se nelíbí jejímu otci, a na cestě ji doprovází okouzlující Evžen, kurážný Pascal, věrný kůň Maximus a další její noví přátelé.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Disney Channel | 23 minut
žánr
Animovaný, Dětský, Dobrodružný
hrají
Zachary Levi (Flynn Rychlík), Mandy Moore (Locika), Dee Bradley Baker (Pascal), Dee Bradley Baker (Maximus), Ron Perlman (Bratři Přerazilové), Julie Bowen (Královna Arianna), Clancy Brown (Král Frederic), M.C. Gainey (Kapitán stráží), Donna Murphy (Gothel), Eden Espinosa (Cassandra), James Monroe Iglehart (Lance Valibuk), Jeremy Jordan (Varian), Richard Kind (Monty)