S01E21: Secret of the Sundrop

S01E21: Secret of the Sundrop

0 13.1.2018 960 000 45 minut


Locika má narozeniny, ale protože je Varian na svobodě, král se bojí o její bezpečí, a tak ji zavře do jejího pokoje, aby se jí nic nestalo. Locika však v pokoji nehodlá zůstat a za pomoci svých přátel se dostane ven. Varian pak navštíví království, aby unesl královnu a přiměl tak Lociku, aby mu pomohla osvobodit jeho otce.

Scénář: Jase Ricci
Režie: Stephen Sandoval

Foto: Disney
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Tangled(Na vlásku: Seriál)(Rapunzel's Tangled Adventure)

Seriál Na vlásku sleduje počínání Lociky, která se seznamuje se svými rodiči, královstvím a lidem v Coroně, a zjišťuje, že se toho musí ještě hodně naučit, než doopravdy přijme svůj královský osud a vdá se. Locika vyhledává nová dobrodružství, což se nelíbí jejímu otci, a na cestě ji doprovází okouzlující Evžen, kurážný Pascal, věrný kůň Maximus a další její noví přátelé.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Disney Channel | 23 minut
žánr
Animovaný, Dětský, Dobrodružný
hrají
Zachary Levi (Flynn Rychlík), Mandy Moore (Locika), Dee Bradley Baker (Pascal), Dee Bradley Baker (Maximus), Ron Perlman (Bratři Přerazilové), Julie Bowen (Královna Arianna), Clancy Brown (Král Frederic), M.C. Gainey (Kapitán stráží), Donna Murphy (Gothel), Eden Espinosa (Cassandra), James Monroe Iglehart (Lance Valibuk), Jeremy Jordan (Varian), Richard Kind (Monty)