S02E11: Max and Eugene in Peril on the High Seas

S02E11: Max and Eugene in Peril on the High Seas

0 3.3.2019 370 000 23 minut


Max s Evženem vypadnou z lodi do moře a ocitnou se na lodi plné odsouzenců, kteří se své lodi zmocnili násilím. Ti dva se musí rozhodnout, zda nepozorovaně z lodi vyklouznou, nebo jestli se pustí se zločinci do boje. Když si Locika všimne, že se Evžen s Maxem pohřešují, musí přesvědčit kapitána jejich lodi, aby se je vydali hledat.

Scénář: Dave Schiff
Režie: Tom Caulfield

Foto: Disney


Thumbnail Play icon


Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Tangled(Na vlásku: Seriál)(Rapunzel's Tangled Adventure)

Seriál Na vlásku sleduje počínání Lociky, která se seznamuje se svými rodiči, královstvím a lidem v Coroně, a zjišťuje, že se toho musí ještě hodně naučit, než doopravdy přijme svůj královský osud a vdá se. Locika vyhledává nová dobrodružství, což se nelíbí jejímu otci, a na cestě ji doprovází okouzlující Evžen, kurážný Pascal, věrný kůň Maximus a další její noví přátelé.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Disney Channel | 23 minut
žánr
Animovaný, Dětský, Dobrodružný
hrají
Zachary Levi (Flynn Rychlík), Mandy Moore (Locika), Dee Bradley Baker (Pascal), Dee Bradley Baker (Maximus), Ron Perlman (Bratři Přerazilové), Julie Bowen (Královna Arianna), Clancy Brown (Král Frederic), M.C. Gainey (Kapitán stráží), Donna Murphy (Gothel), Eden Espinosa (Cassandra), James Monroe Iglehart (Lance Valibuk), Jeremy Jordan (Varian), Richard Kind (Monty)