S03E04: The Lost Treasure of Herz Der Sonn

S03E04: The Lost Treasure of Herz Der Sonn

0 10.10.2019 300 000 23 minut


Trůnní sál je potřeba opravit, a tak se Locika rozhodne shromáždit všechny obyvatele Corony, aby si spolu užili při jeho opravách. Během toho náhodou objeví mapu ke ztracenému pokladu, a tak se Locika rozhodne své poddané spárovat, aby se lépe poznali, a užili si zábavu při hledání právě tohoto ztraceného pokladu.

Režie: Tom Caulfield
Scénář: Dave Schiff

Foto: Disney
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Tangled(Na vlásku: Seriál)(Rapunzel's Tangled Adventure)

Seriál Na vlásku sleduje počínání Lociky, která se seznamuje se svými rodiči, královstvím a lidem v Coroně, a zjišťuje, že se toho musí ještě hodně naučit, než doopravdy přijme svůj královský osud a vdá se. Locika vyhledává nová dobrodružství, což se nelíbí jejímu otci, a na cestě ji doprovází okouzlující Evžen, kurážný Pascal, věrný kůň Maximus a další její noví přátelé.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Disney Channel | 23 minut
žánr
Animovaný, Dětský, Dobrodružný
hrají
Zachary Levi (Flynn Rychlík), Mandy Moore (Locika), Dee Bradley Baker (Pascal), Dee Bradley Baker (Maximus), Ron Perlman (Bratři Přerazilové), Julie Bowen (Královna Arianna), Clancy Brown (Král Frederic), M.C. Gainey (Kapitán stráží), Donna Murphy (Gothel), Eden Espinosa (Cassandra), James Monroe Iglehart (Lance Valibuk), Jeremy Jordan (Varian), Richard Kind (Monty)