S03E11: Islands Apart

S03E11: Islands Apart

0 19.1.2020 300 000 23 minut


Locika s Evženem se vydává na ostrov Tirapi, kam je zavede Sova, která se objeví v Coroně, a doufá, že zde najde Cassandru. Na ostrově však najde kapitána a čtyřletou Cassandru, kterou si vysnil kapitán ve fontáně přání. Locika s Evženem tak musí přesvědčit kapitána, že to doopravdy není jeho dcera. Kromě toho jej musí přimět vzít svoje přání zpět, jelikož jinak nastane velká pohroma.

Režie: Philip Pignotti
Scénář: Leanna Dindal

Foto: Disney
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Tangled(Na vlásku: Seriál)(Rapunzel's Tangled Adventure)

Seriál Na vlásku sleduje počínání Lociky, která se seznamuje se svými rodiči, královstvím a lidem v Coroně, a zjišťuje, že se toho musí ještě hodně naučit, než doopravdy přijme svůj královský osud a vdá se. Locika vyhledává nová dobrodružství, což se nelíbí jejímu otci, a na cestě ji doprovází okouzlující Evžen, kurážný Pascal, věrný kůň Maximus a další její noví přátelé.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Disney Channel | 23 minut
žánr
Animovaný, Dětský, Dobrodružný
hrají
Zachary Levi (Flynn Rychlík), Mandy Moore (Locika), Dee Bradley Baker (Pascal), Dee Bradley Baker (Maximus), Ron Perlman (Bratři Přerazilové), Julie Bowen (Královna Arianna), Clancy Brown (Král Frederic), M.C. Gainey (Kapitán stráží), Donna Murphy (Gothel), Eden Espinosa (Cassandra), James Monroe Iglehart (Lance Valibuk), Jeremy Jordan (Varian), Richard Kind (Monty)