S03E12: Cassandra’s Revenge

S03E12: Cassandra’s Revenge

0 26.1.2020 350 000 44 minut


Locika se rozhodne uspořádat Evženovi narozeninovou oslavu, kterou však naruší příchod Cassandry. Ta požaduje svitek se zaříkávacími formulemi, jinak zničí celé království. Varian, který svitek zkoumal a snažil se jej přeložit, odmítne Cassandře pomoci s překladem zaříkávadel, a tak se ho rozhodne Cassandra unést. Locika se svými přáteli jej proto musí najít a zachránit. Locika se tak bude muset střetnout v boji s Cassandrou.

Režie: Tom Caulfield, Shane Zalvin
Scénář: Ricky Roxburgh

Foto: Disney
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Tangled(Na vlásku: Seriál)(Rapunzel's Tangled Adventure)

Seriál Na vlásku sleduje počínání Lociky, která se seznamuje se svými rodiči, královstvím a lidem v Coroně, a zjišťuje, že se toho musí ještě hodně naučit, než doopravdy přijme svůj královský osud a vdá se. Locika vyhledává nová dobrodružství, což se nelíbí jejímu otci, a na cestě ji doprovází okouzlující Evžen, kurážný Pascal, věrný kůň Maximus a další její noví přátelé.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Disney Channel | 23 minut
žánr
Animovaný, Dětský, Dobrodružný
hrají
Zachary Levi (Flynn Rychlík), Mandy Moore (Locika), Dee Bradley Baker (Pascal), Dee Bradley Baker (Maximus), Ron Perlman (Bratři Přerazilové), Julie Bowen (Královna Arianna), Clancy Brown (Král Frederic), M.C. Gainey (Kapitán stráží), Donna Murphy (Gothel), Eden Espinosa (Cassandra), James Monroe Iglehart (Lance Valibuk), Jeremy Jordan (Varian), Richard Kind (Monty)