Jsou Penny a Leonard důvodem ukončení seriálu The Big Bang Theory?

Jsou Penny a Leonard důvodem ukončení seriálu The Big Bang Theory?

11.2.2020 17:30


Seriál The Big Bang Theory skončil loni v květnu a fanoušci se snaží odhalit, co je pravým důvodem jeho ukončení. Mohou za jeho konec Penny a Leonard? To se dočtete uvnitř článku.


Po dvanácti dlouhých letech, co se stal nejdéle běžícím vícekamerovým sitcomem, je seriál The Big Bang Theory u konce. Nyní máme k dispozici statistiky týkající se sledovanosti celého seriálu, díky kterým si můžeme všimnout, že s osmou sérii se prudce snížila sledovanost.

Fanoušci, kteří seriál sledovali od začátku, ví, že se zde stalo něco zásadního. Leonard konečně získal dívku svých snů a zdá se, že kvůli tomu se rozhodli někteří fanoušci seriál dále již nesledovat. Leonard se totiž Penny snažil získat už od úplně první epizody, avšak najednou se to změnilo.


Navíc se HowardBernadette usadili. Dokonce i Sheldon, který má problémy s rozpoznáním lidských emocí, si uvědomil, že Amy miluje, a začal s ní plánovat budoucnost. Kromě Raje se tedy všechny postavy usadily.

(Sledovanost se snížila u osmé série; Foto: Broadband Choices)

Když se podíváme na sledovanost podle databáze IMDb, uvidíme, že nedostatek romantiky měl negativní dopad na zájem o sledování tohoto seriálu. V osmé sérii se tedy téměř všechny postavy spárovaly a vtipy ohledně vědy byly nahrazeny vtipy zaměřujícími se na vztahy a randění. Protože se z postav staly více lidé, se kterými se můžeme ztotožnit, přestal mít seriál svoje kouzlo. Dokonce na plakátu ke dvanácté řadě Sheldon ani nesedí na svém místě.

Ze seriálu, jenž stavěl na páru spolubydlících a jejich přátel, kteří jsou zapálení do vědy a komiksů, a který se zaměřoval na přátelství, se během osmé řady stal seriál, který své vtipné vědecké hlášky zaměnil za hlášky o vztazích.

Jakého jste názoru vy? Myslíte si, že Penny a Leonard jsou důvodem poklesu sledovanosti, který pak zapříčinil konec seriálu? Dejte nám vědět v komentářích, jaký na to máte názor.


Jít na The Big Bang Theory | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!