The Flash: Kdo všechno by se měl objevit v novém DC crossoveru?

The Flash: Kdo všechno by se měl objevit v novém DC crossoveru?

3.1.2022 20:00


Snímek The Flash vstoupí do kin až v listopadu, už teď ale budí velká očekávání. Měl by totiž způsobit menší revoluci v rámci DCEU a to hlavně kvůli množství postav, jež nabídne. Pojďme se podívat na ty, které jsou do filmu prozatím potvrzeny.


Snímek The Flash se do kin dostane více než osm let od svého ohlášení. Na režijním postu se postupně vystřídali Phil Lord & Christopher Miller, Seth Grahame-Smith, Rick Famuyiwa a John Francis Daley & Jonathan Goldstein, dokud naň neusedl Andrés Muschietti. Ten ve spojení se sestrou Barbarou snímek skutečně dokončil. V cameo roli se původně měl ukázat i Cyborg (Ray Fisher), vzhledem k tomu, že herec žaluje producenta Waltera Hamadu, režiséra Josse Whedona a vůbec celé studio Warner Bros., víme, že se ho nedočkáme.

Flash

Hlavním hrdinou Muschiettiho filmu bude zcela logicky Barry Allen alias Flash, kterého si znovu střihne Ezra Miller. Hrdinný Šarlatový běžec se vypraví zachránit svou matku ve stylu komiksového Flashpointu, nevědomky tím ale způsobí až moc velké změny minulosti.


Foto: Warner Bros.

Další Flash

Změna minulosti vyústí v to, že se Flash setká s dalším Flashem, rovněž v podání Ezry Millera. Jaká bude úloha tohoto tempaře není zatím jisté. Víme ale, že tento Flash bude nosit přebarvený kostým slavného Batmana.

Foto: Warner Bros.

Henry Allen

V novém snímku nebude chybět ani Flashův otec, Henry Allen. Ani o něm nevíme nic podrobnějšího, snad jen to, že si jej namísto Billyho Crudupa zahraje herec Ron Livingston. Crudup se do role nemohl vrátit kvůli účinkování v seriálu The Morning Show.

Foto: Warner Bros.

Nora Allen

Klíčovou roli v novém snímku bude mít Nora Allen, Barryho matka. Tu totiž Flash zachrání, čímž způsobí onu zmiňovanou změnu minulosti. Noru, kterou jsme viděli například v seriálu The Flash, tentokráte ztvární španělská herečka Maribel Verdú.

Foto: DC Comics

Iris West

Herečka Kiersey Clemons získala roli Iris West už před lety, svůj debut si ale odbyla až v loňském Snyder Cutu. V režisérské verzi Zacka Snydera jsme viděli její seznámení s Barrym, které by mělo být začátkem láskyplného vztahu. Kiersey si roli zopakuje i ve snímku The Flash, rozsah její role ale zůstává tajemstvím.

Foto: Warner Bros.

Batman

Ben Affleck se ve filmu The Flash nejspíše naposledy (nedávno prý odmítl nabídku na netopýří seriál na HBO Max) oblékne do batmanovského kostýmu. Jeho Batman je podle Muschiettiho důležitou součástí filmu a to hlavně kvůli tomu, že Batman i Flash v mládí přišli o rodinné příslušníky. Muschietti prozradil, že scény s Batfleckem jsou prý i ty vůbec nejdojemnější.

Foto: Warner Bros.

Další Batman

Změna minulosti způsobí, že se ve filmu setkáme i s dalším Batmanem. Postaršího Temného rytíře ztvární legendární Michael Keaton, který si slavnou postavu zahrál už ve snímcích Batman a Batman Returns. Keaton se v DCEU podle všeho zabydlí déle, potvrzeno je totiž jeho angažmá v sólovce Batgirl.

Foto: Warner Bros.

Supergirl

Poměrně velkou roli dostane v novém snímku kryptonská hrdinka Supergirl. Supermanovu sestřenici si zahraje herečka Sasha Calle a Kara patrně zaujme Supermanovu roli ve Flashpointu. Supergirl následně dostane vlastní sólovku a měla by se stát pevnou součástí DCEU.

Foto: Warner Bros.

Generál Zod

Velký návrat do vesmíru DC čeká Michaela Shannona. Ten si znovu zahraje zloducha generála Zoda, kterého ztvárnil už ve filmech Man of Steel a Batman v Superman: Dawn of Justice. Zda Zod obživne, nebo se bude jednat o jeho alternativní verzi, se dozvíme patrně až po premiéře.

Foto: Warner Bros.

Faora-Ul

Spolu se Zodem se vrátí další kryptonská bojovnice, jeho pobočnice Faora-Ul. Tu znovu ztvární německá rodačka Antje Traue a my můžeme rovněž hádat, zda se bude jednat o verzi z „primárního vesmíru“, nebo zda bude čelit Supergirl ve vesmíru alternativním.

Foto: Warner Bros.

Kdo dál?

Okolo filmu koluje řada drbů o dalších postavách, které by se v něm mohly objevit. Následující čtveřici rozhodně berme prozatím s rezervou, byť minimálně jeden z nich je podle jistého filmového webu ve filmu potvrzen.

Foto: Warner Bros.

Těšíte se na snímek The Flash?


Jít na Justice League | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře