S41E09: Who's Who in the Zoo

S41E09: Who's Who in the Zoo

CZ 17.11.2021 5 765 000 43 minut


Sedmnáctý den. Ve hře zbývá deset soutěžících, kteří se musí rozdělit na půl a každá polovina pak vyloučí jednoho ze svých řad.

V táboře kmene Viakana:

Výzva o odměnu a imunitu:

V táboře žlutého týmu:

V táboře modrého týmu:

Kmenová rada:

Žlutý tým:

Soutěžící: Erika Heather Naseer Ricard Shan
Hlas: Naseer Naseer Heather Heather Naseer + Heather

Modrý tým:

Soutěžící: Danny Deshawn Evvie Liana Xander
Hlas: Evvie Evvie Liana Evvie Liana

Shrnutí epizody:

Odměna + Imunita Imunita Vyřazený hráč

Xander
(Danny, Deshawn, Evvie, Liana)

Erika

Naseer
9. vyřazený
10/18
4–0
Den 17
Porotce #2

Evvie
10. vyřazený
9/18
3–2
Den 17
Porotce #3

Foto: CBS

Upoutávka k epizodě:


Thumbnail Play icon


 • Warriorn
  Warriorn 19.11.2021 | 20:38:49

  @anMu Extra vote zahrála proto, kdyby Erika a Heather flipnuli a chtěli vyhodit je + Naseer by dal immunitu. Pak by to bylo mezi Heather a tím na koho flipnuli a naštvanej Naseer by jim asi nepomohl.

  Xander si myslím udělal dobře. Evie dřív vykecala jeho imunitu a i kdyby vyloučili jednoho z těch tří, tak by pořád převahu neměli. Takhle ví, jak to s nimi přesně je a může imunitu použít později.

  Rozhodně bych preferoval víc soutěží o odměnu, ty jsou aspoň zajímavý povětšinou. Při samotných akorát někde stojí a nebo něco sami skládají, což je dost o ničem.

 • anMu
  anMu 19.11.2021 | 0:09:21

  Shan oficiálně nejstupidnější hráč Survivoru? Muže mi někdo vysvětlit proč použila extra vote, aby dala jeden hlas Naseerivo a druhý Heather a docílila tak remízy, jen aby o minutu později volila Naseera??? Buď chci ven jednoho z nich a pro toho budu hlasovat a ne, že použiju extra vote, kterým ve finále vynuluju svůj první hlas… v momentě jestli by Naseer zahrál svůj idol, tak ten extra vote absolutně nemění situaci. Xander měl luxusní šanci vyhodit jednoho z BLM power housu a upřímně jsem mu fandil během immunity challenge, ale následným game playem mě hrozně zklamal, že čistě věřil Deshawnovi a nezatlačil trochu na pilu a nezkusil víc pohrozit svým idolem. Neříkám zahrát ho za Evi, to bych osobně taky neudělal, ale na oko to aspoň zkusit, aby vytvořil chaos mezi zbývající trojicí.


Survivor(Kdo přežije)

Soutěžící odříznutí na odlehlých ostrovech nebo v divočině daleko od civilizace. Jejich úkol v této reality show je jediný: přežít. A tím taky vyhrát hromadu peněz, pokud se jim podaří odrovnat své soupeře a dostat se nenápadně do přízně ostatních. A že takových pár týdnů života bez elektřiny či pořádného jídla nejsou žádný med, o tom nás soutěžící přesvědčují už mnoho sezón.

USA | 2000 | Pauza
vysílání
48 sezón | CBS | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Reality show