S05E17: Rescue Me

S05E17: Rescue Me

CZ 27.3.2014 1 730 000 43 minut


Aby zabránila Sloan a Poutníkům Stefanovi ubližovat, souhlasí Caroline a Enzo s výletem do Atlanty, aby našli nově objeveného dvojníka. Caroline je překvapená, když se s ní Enzo podělí o svou minulost. Damon a Elena stráví trapné odpoledne na Jeremyho rodičovských schůzkách, kde se doslechnou špatné zprávy o jeho chování ve škole. Poté, Damon neochotně sdělí Eleně znepokojující novinky v Jeremyho osobním životě. Bonnie zažije neznervózňující střetnutí s Lukem a dozví se o jeho rodinné historii více. Liv vypráví Jeremymu drby ohledně dalšího kroku Poutníků a předvede demonstraci svých značných schopností. Jeremy s Liv uzavře nečekanou dohodu, které má pro Elenu zničující následky. Stefan a Caroline spolu sdílejí speciální chvilku přátelství. Nakonec, hrůzostrašný vývoj událostí v táboře Poutníků, vede k objevení jejich záhadného vůdce Markose.

Základní info:

Režie: Leslie Libman
Scénář: Brett Matthews, Neil Reynolds
Hrají: Nina Dobrev (Elena Gilbert), Paul Wesley (Stefan Salvatore), Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Steven R. McQueen (Jeremy Gilbert), Kat Graham (Bonnie Bennett), Candice King (Caroline Forbes), Zach Roerig (Matthew Donovan), Michael Trevino (Tyler Lockwood), Paul Wesley (Tom Avery), Michael Malarkey (Lorenzo St. John), Raffi Barsoumian (Markos), Caitlin McHugh (Sloan), Penelope Mitchell (Olivia Parker), Chris Brochu (Lucas Parker), Brian Lafontaine (doktor), Lana Young (Douglas), … 

Trailer k sedmnácté epizodě:

Foto: CW


Thumbnail Play icon


 • tom99
  tom99 3.10.2014 | 17:07:50

  Řešit Dvojníky mě nebaví, stejně jako sledovat vztah Damona a Eleny. Luke a LIv jsou ale příjemným zpestřením seriálu a závěr epizody byl celkem fajn…

 • Lens
  Lens 28.3.2014 | 23:32:10

  #Enzo

 • Luuuu
  Luuuu 28.3.2014 | 22:15:56

  Že by konečně konec ufňukané Eleny?

 • ZuziJ
  ZuziJ 28.3.2014 | 17:49:48

  Hm, a teď co si o tom myslet? Začátek (Damon, Jer a Matt v baru) naprosto perfektní, pak už celý díl kolísal… Jestli ten konec znamená, že je Bonnie (konečně) definitivně mrtvá a už v seriálu nebude, pak hodnocení zvednu na 100%, jinak za Enza, Steroline a Damona na začátku aspoň těch 80.


The Vampire Diaries(Upíří deníky)

Elena, hlavní postava seriálu, tragicky ztratila oba rodiče, takže ji s jejím problémovým bratrem Jeremym vychovává teta Jenna. Elenu však v nadcházejícím roce čekají velké změny a to v podobě nově příchozího záhadného studenta Stefana. Ačkoli je to osudová láska na první pohled, staví jim život do cesty překážky a to hlavně v podobě Stefanova staršího bratra Damona. Elena však pomalu zjišťuje, že Stefan je mnohem víc, než obyčejný člověk, a tak se o něm dovídá pravdu. Stefan je upír.

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | CW | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Hororový, Romantický
hrají
Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Matthew Davis (Alaric Saltzman), Marguerite MacIntyre (Elizabeth Forbes), Michael Trevino (Tyler Lockwood), Candice King (Caroline Forbes), Zach Roerig (Matthew Donovan), Kat Graham (Bonnie Bennett), Paul Wesley (Stefan Salvatore), Steven R. McQueen (Jeremy Gilbert), Nina Dobrev (Elena Gilbert), Joseph Morgan (Niklaus Mikaelson), Kayla Ewell (Victoria Donovan), Jasmine Guy (Sheila Bennett), Nina Dobrev (Katerina Petrova), Sara Canning (Jenna Sommers)