S07E06: Adapt or Die

S07E06: Adapt or Die

CZ 2.7.2020 1 320 000 42 minut


Poté, co si tým S.H.I.E.L.D.u zni­čil svoje krytí a ve stejný moment i poškodil Zephyr, musí tým bojovat o to, aby zachránili rodiče Macka, S.H.I.E.L.D. od napadení Chronicomů a opravit loď. To vše musí zvládnout před dalším časovým skokem. Mezitím se Daisy a Sousa ocitnou v jisté nevýhodě oproti Nathanielu Malickovi, který prahne po moci a Coulson bude muset udělat něco, v čem je velmi dobrý, aby zachránil budoucnost.

Info

Režie: Aprill Winney
Scénář: Daniel J. Doyle
Hrají: Clark Gregg (Chronicom Phila Coulsona), Ming-Na Wen (Melinda May), Chloe Bennet (Daisy Johnson), Elizabeth Henstridge (Jemma Simmons), Henry Simmons (Mack Mackenzie), Natalia Cordova-Buckley (Yo-Yo Rodriguez), Jeff Ward (Deke Shaw), Joel Stoffer (Enoch), Enver Gjokaj (Daniel Sousa) 

Foto: ABC


Thumbnail Play icon


 • Ratemus
  Ratemus 2.7.2020 | 22:58:52

  musím říct, že mě to zatím baví, rozhodně lepší než předchozí dvě serie. Tady se skvěle bavím, je fajn vidět to retro, ale ti Chromicosi mě tak nějak nebaví, ovšem to pseudo propojování a zmínky na MCU se mi líbí viz projekt Insight…co mi ale vadí je, že to sere na hlavní události MCU. první čtyři serie vždy nějak reagovaly na hlavní události MCU…první řada na Hydru a její povstání (nikdy nezapomenu na ten úžasný mrazivý pocit když se na obrazovce objevovala písmena a vzkaz Hydry, že skrytí agenti mohou vyjít na světlo, druhá řada mám pocit že reagovala na Age of Ultron kdy Raina předpověděla kovového robota co změní svět, třetí serie samozřejmě Civil war kdy i Agenti pocítili Dohodu nebo byla alespon zmíněna…a čtvrtá řada přinesla jednoho z nejlepších záporáků, Hydru Fitze.

 • -Skinner-
  -Skinner- 2.7.2020 | 22:46:08

  Zatiaľ sa 7. séria zlepšuje od dielu k dielu. Snáď to bude takto pokračovať ďalej.

 • Laisobel
  Laisobel 2.7.2020 | 21:41:32

  Poslední série má skvělý grády, díl od dílu je lepší a já doufám, že se to udrží do konce řady. Nejsou to ti Agenti, co byli, ale seriál se za ty roky vyvíjel a nemyslím si, že špatně. Ba naopak. A tenhle díl byl skvělej. Daisy a Sousa jsou perfektní a snad z nich bude pár, i kdyby bez schopností a jen tak v poklidu. Ta chemie mezi nima je skvělá! Jemma a Enoch jsou super tým, jako před tím byl Enoch s Fitzem. Linka May a Coulsona… a ten konec? Pecka. Nemůžu se dočkat dalšího dílu. A že to nehraje do karet MCU? No a co? Já jsem spokojená.

 • Remi91
  Remi91 2.7.2020 | 17:04:39

  Finální sezóna k většině zdejších diváků promlouvá podobně jako ke mně, tedy spíše průměrně až negativně. Ono se toho totiž za tu jednu epizodu zas tolik nestane anebo jsou některá zásadní rozhodnutí do nebe volající hlouposti. Seriál už zkrátka přesluhuje a i když mám herecký tým nadmíru rád, po tvůrčí stránce už Agenti nemají co nabídnout.

 • Dragon94
  Dragon94 2.7.2020 | 15:30:57

  Seriál skutečně není stejný jako býval v prvních 4 sériích. Jen si vzpomeňte jak Daisy ve finále druhé série vystřílela na jeden záběr celou místnost.. :( Pátá série šla opravdu šupem dolů a byla téměř nekoukatelná.. Osobně bych ji nedokoukal, kdyby neměla být poslední. 6tá série přišla s celkem fajn zápletkou, takže seriálu celkem napravila reputaci.. Ovšem 7dmá série hrozně trpí na to, že je to vlastně spíše směs dvoujepizod a vlastně se tam nic moc neděje. Objeví se někde, porvou se s chromicony, skočí a znovu a znovu… Díky tomu se ze seriálu vytratilo veškeré napětí. Díky tomu zkrátka nemám pocit, že by v této sérii vlastně o něco šlo. To že přivedli agenta Sousu sice trošku oživilo tým, ale to bohužel nestačí. Navíc jsou Chromiconi snad nejnudnější záporáci v historii všech seriálů.

 • theendOfTime
  theendOfTime 2.7.2020 | 11:49:50

  Nemůžu vůbec souhlasit s komentáři dole, protože se mi poslední řada agentů líbí každým dílem víc a víc. Je to výborná poslední řada a to, že seriál není propojený s MCU je mi těžce jedno. Je to spíš plus a dává to tvůrcům volnost. Ani to nemůžou být ti samí agenti, co byli. Každý seriál se vyvíjí a agenti nejsou žádnou výjimkou. Tenhle díl se mi doopravdy líbil, jsem zvědavá jestli Daisy bude mít své schopnosti zpět, nebo jak se vůbec vrátí Coulson. Těším se na další epizodu, protože jsem zvědavá, jak se popere Deke s Mackem s uvíznutím v čase bez týmu :D.

 • MarkusJaffa
  MarkusJaffa 2.7.2020 | 10:48:04

  Bohužel musím souhlasit s Ann Taylor. A to říkám jako člověk, co miloval Agenty v době, kdy to ještě nebylo cool. To jest od prvního dílu. Na běžnou televizní stanici to mělo velice slušnej rozpočet, výpravu, camea známých herců a postav, jednoduše jsem měl pocit, že se to opravdu odehrává ve světě Avengers. Ale tohle mi vydrželo jen a pouze do konce čtvrté série. Pak se něco zlomilo, nejspíš rapidní snížení rozpočtu, což se na výpravným dobrodružným seriálu chtě nechtě muselo podepsat. Jednotlivé díly už nemají tah na branku, často jen někde pobíhají a mluví a mluví a mluví o ničem, jen aby se zapláclo těch 40 minut. To už prostě nejsou ty svižný, skvělý Agenti, co si pamatuju. A to nemluvím ani o tom, že díky ignoraci událostí Endgame už to vlastně ani není MCU, což mně osobně vadí… :(

 • Ann Taylor
  Ann Taylor 2.7.2020 | 8:37:06

  Jáá nevim, už dlouho to bylo takový eh, ale mohla jsem se u toho zabavit, dneska něco seplo a zjistila jsem, že mě to víc než co jinýho otravuje a nebaví. Měli skončit tou šestou řadou. Nebo možná pátou. Nebo rovnou už čtvrtou.


Agents of S.H.I.E.L.D.(Agenti S.H.I.E.L.D.)

V seriálu z produkce Josse Whedona navazujícího na film Avengers z roku 2012 dává zmrtvýchvstalý agent Phil Coulson dohromady tým agentů S.H.I.E.L.D.u, kteří budou řešit a zkoumat nové neobvyklé případy po celém světě a chránit obyčejné před vším neobyčejným, záhadným a nebezpečným.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | ABC | 43 minut
žánr
Akční, Komiksový, Sci-fi
hrají
Elizabeth Henstridge (Jemma Simmons), Iain De Caestecker (Leo Fitz), Ming-Na Wen (Melinda May), Chloe Bennet (Daisy Johnson), Clark Gregg (Phil Coulson), Henry Simmons (Mack Mackenzie), Natalia Cordova-Buckley (Yo-Yo Rodriguez), Max Osinski (Davis), Adrian Pasdar (Glenn Talbot), Brett Dalton (Grant Ward), Joel Stoffer (Enoch), Briana Venskus (Piper), Patton Oswalt (Koenigové), Jeff Ward (Deke Shaw), Nick Blood (Lance Hunter)