S41E03: My Million Dollar Mistake

S41E03: My Million Dollar Mistake

CZ 6.10.2021 5 795 000 43 minut


Šestý a sedmý den. Ve hře zbývá 15 soutěžících.

V kmeni Yase:

V kmeni Luvu:

V kmeni Ua:

Rozhodni se:

Výzva o odměnu a imunitu:

V kmeni Ua:

Kmenová rada:

Soutěžící: Brad Genie JD Ricard Shan
Hlas: JD Brad Brad Brad

Shrnutí epizody:

Odměna Imunita Rozhodni se Vyřazený hráč
Luvu Brad Výhoda
Brad
4. vyřazený
15/18
3–1
Den 7
Yase Sydney TIffany Bez výhry

Foto: CBS

Upoutávka k epizodě:


Thumbnail Play icon


 • tominotomino
  tominotomino 9.11.2021 | 11:52:27

  Proč si proboha všichni říkají o všech svých výhodách? To se nikdo nepoučil z předešlých sérií, že je nejlepší je držet v tajnosti a svěřit se jen tomu, s kým máte opravdu pevné pouto? Taky už mě začínají štvát ty dojemné žvásty o tom, jak měli všichni hrozné dospívání, jak měli rodiče, co museli tvrdě dřít, aby svým dětem poskytli dobrý život – ehm, tomu se říká rodičovství, ne? To jako nikdo neměl běžné dětství a dospívání? A sorry, ale jako ty věty z toho „Pozor, výhoda“ vymýšlel kdo? Když se budou furt opakovat, tak to snad dojde každému, že za tím něco je. Nemohly to být jen nějaké netradiční fráze o dvou třech slovech?

 • anMu
  anMu 9.10.2021 | 1:35:18

  Nechal jsem si rozležet tu kauzu ohledně „Come on in guys“ a je SKANDÁLNÍ, že stačí JEDEN pozérský homosexuál z 18 soutěžících na zrušení. Co kdyby se takhle rozhodovaly třeba volby? Doufám, že tahle zhovadilost do ČR nikdy nedorazí…

  Už to nehodlám komentovat. Myslím, že jsem tenhle rasově, gendrově a obecně menšinově vyvážený ​bullshit zkritizoval dostatečně po prvních dvou epizodách a opakovat se by bylo jen mrhání času. Survivor sleduju od Guatemaly (Season 11) a ano měli jsme lepší série a horší série, ale tohle dámy a pánové je s prominutím fakt SR*ČKA, ne protože by mě to nebavilo, ale protože už tady vůbec nejde o tu soutěž, kterou jsem tak zbožňoval celé ty roky.

  „New Era“ bude první série Survivoru, kterou nedokoukám, protože rozhodně nezvládnu zvracet do záchodu každý týden.

 • panslunicko
  panslunicko 8.10.2021 | 8:39:05

  Kdyby to někoho zajímalo – moderátor Ondra Novotný se rozpovídal celkem zajímavě o zákulisí dřívějšího českého Robinsonova Ostrova v podcastu U Kulatého stolu (někde cca v půlce). :-)

  Každopádně zajímavá je ta beaware advantage, kdy říkají totálně nesmyslnou větu před ostatními. Uznávám, že to pronést, ještě třeba i podruhé, potřetí, může být docela oříšek pro soutěžícího. :-)

  Je fajn v téhle sérii, že jim to nedávají jako soutěžícím tolik zadarmo. Projeví se pak opravdu charakter a vůle. Být bez ohně občas, málo jídla.. Uvidíme, co nás čeká dál.

  Jinak souhlasím s HugorKopec, absence emotivního příběhu je dnes extrémní mínus při castingu. Naštěstí se tam i tak pár zajímavých lidí dostalo. Mě baví třeba Mafiapastor, JD je taky docela ukecanej cápek s dobrými obraty, Xander je hráč..

 • HugorKopec
  HugorKopec 7.10.2021 | 17:00:04

  Můj dosavadní problém s touto řadou, kromě woke nesmyslů, jsou absolutně nezajímaví soutěžící. Začínají mě vytáčet opakované emotivní výlevy o tom, jak měl kdo těžké dětství, jak se mu lidi posmívali, koho mají v rodině nemocného, jak je hrozně utiskovaný, protože je LGBT atd. Toto nedělá soutěžícího zajímavým. Zajímavé je to, jakým způsobem hraje, jak si vede v soutěžích, jak taktizuje a jak se rozhoduje. Bohužel v této řadě je spousta soutěžících s emotivním příběhem (bez kterého mám pocit se už do soutěže dostat nedá), ale žádný opravdový hráč. A když už to vypadá, že by se mohl někdo alespoň trochu zajímavý objevit a zariskuje, tak je vzápětí vyloučen (tak, jako dnes). Takto ve hře zbývá spousta nijakých lidí. Snad se to v budoucnu změní.

 • tynka.jouklova
  tynka.jouklova 7.10.2021 | 14:59:24

  Kolik hráčů už odešlo s výhodou a imunitou v kapse?


Survivor(Kdo přežije)

Soutěžící odříznutí na odlehlých ostrovech nebo v divočině daleko od civilizace. Jejich úkol v této reality show je jediný: přežít. A tím taky vyhrát hromadu peněz, pokud se jim podaří odrovnat své soupeře a dostat se nenápadně do přízně ostatních. A že takových pár týdnů života bez elektřiny či pořádného jídla nejsou žádný med, o tom nás soutěžící přesvědčují už mnoho sezón.

USA | 2000 | Pauza
vysílání
48 sezón | CBS | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Reality show